Apie mus

Šiandien, pranešant mums be galo svarbią naujieną, gera pasakoti savo istoriją, kurią visada buvom gražiai išrašę ir skelbėm it manifestą. Tik turbūt išaugusiame draugų, klientų būryje jau retas bebus ją girdėjęs.

2014 metais (et, atrodo, tai buvo taip seniai) mes, dvi artimos draugės – Aušra ir Vaida – sugalvojome (tuomet rankų darbo prekių ženklų beveik nebuvo) idėją: kurti ir siūti išskirtinius (!) vaikiškus rūbus. Į parankę lyg mūsų talismanas įsikibo “kumkum’as” – dar vaikystėj abiejų sugalvotas ištiktukas, palydintis kiekvieną dviejų kvatoklių linksmybę ar pokštą.
“kumo Design” savyje sutalpino nerūpestingą vaikystę, smagų, nuo kokybės neatsiejamą patogumą. Per šešerius metus “kumo’as” užaugo, įgijo patirties, subūrė didžiulį gerbėjų būrį, kurie skatino judėti pirmyn. Vaikiškų rūbų linijas papildė stilingi rūbai moterims ir vyrams. Ėmė vis dažniau aplankyti mintis, kad #kumo – tai mūsų draugystės istorija, gyvenimo filosofija, bet tik iš dalies atspindinti rūbų kūrybinę liniją.

Ėmėm ieškoti kažko, kas atspindėtų ilgus geriausio audinio, paprasto, bet unikalaus modelio, šeimą vienijančių atributų ieškojimus ir džiugesį, kuris užplūsta, sulaukus grįžtančių klientų arba dėkingumu sklidinų žinučių.
Per šiuos veiklos metus mes daug ko išmokom, patyrėm, užaugom ir supratom, kokie žmonės mus supa ir ko jie laukia iš mūsų. Šalia #kumo atsirado neblėstantis tikėjimas, kad mes galime dar daugiau. “The Sky’s No limit” –
ši idėja mus atvedė į šiandien.

Ištikimos sau, tačiau pasiruošusios neribotoms galimybėms mes dėliojome žodžius, sąskambius ir vieną dieną garsiai ištarėm “Kumo”, reiškiantį dangų ir debesis. Tai dalis seno ir kažkas visai naujo. Tai jėga ir pozityvi energija.

Todėl su džiaugsmu pranešame: nuo šiandien “kumo Design” tampa KUMO. Naujas Jūsų mėgstamiausias rūbų prekių ženklas!

                       Vaida +370 676 33821            Aušra +370 678 65510